מה צריך לדעת לפני מזמינים שירות הסעות אוטובוסים

 

יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם שוכרים אוטובוס עם נהג מקצועי, לא משנה אם זה מיניבוסים, וואנים 10,14,16, מוניות, מונית וי אי פי, מונית של 6 מקומות, מידיבוסים (30) או אוטובוסים (60). אנשים נוהגים להזמין כל אחד מהסוגים הללו לכל סוגי הטיולים בארץ, הרבה טעויות נעשות על ידי המזמינים בהזמנה, בתכנון לא נכון של לוח הזמנים של הנהג ועוד שגיאות שקורות שיכולות לשבש את הטיול. אבל, לעומת זאת, יש דרכים לדאוג שכל הסוגיות הלוגיסטיות מטופלות נכון והלקוח יקבל את מה שמגיע לו מהחברה של השכרת האוטובוסים, הכול מתחיל מתקשורת אפקטיבית ויעילה.

 

ראשית, יחסי העבודה בין הלקוח לחברה מתחיל בדרישה של הלקוח לקבל שירות, יש הרבה דברים הנלקחים בחשבון בחברת ההסעות כמו: עונה, חודש, יום בחודש, כמות האוטובוסים הפנויים והמחירים שנותנים שלושת החברות הגדולות בשוק באזור. יש לתת לחברת השכרת האוטובוסים מידע מדויק על כמות האנשים, נקודת התחלה, עצירות בדרך, נקודות אסיפה ושעת הסיום על מנת שיתקבל מחיר נכון ואמיתי. בשלב ההחלטה יהיה ניתןלבחור את סוג הרכב לפי כמות האנשים והרכבים הפנויים באותו זמן מבוקש ואז לקבל אישור רשמי מהחברה שהתאריך והרכב סגורים לכם.

 

בשלב זה, זה קריטי לעשות בדיקה כפולה על נתוני הנסיעה. חברות אוטובוסים מתנהלות לפי יומן עבודה ולא לפי ספר הזמנות, לכן בדיקה נוספת לא תזיק ותוודא הכנסת ההזמנה ליומן עבודה, דבר שלא יקרה בחברה רצינית כמו כנפי יונה.

 

יום לפני הנסיעה יש לברר עם הנהג כי הוא יודע לאן יש לו להגיע בבוקר הנסיעה ובבוקר הנסיעה לעבור איתו על התוכנית נסיעה של כל היום.

 

בחברת ההסעות כנפי יונה יש למעלה מ-100 רכבים לכל סוגיהם, כך שיוכלו לשרת אתכם בכל נסיעה שאתם חושבים לעשות בארץ.

 

נסיעה טובה!

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם באיך תהפוך את הנסיעה באוטובוס ליותר נעימה

תקראו גם על בטיחות מעל הכל בבחירת חברת הסעות

053-941-9173