הסעות במיניבוס

 

מיניבוס הוא רכב גדול יותר מהרכבים הפרטיים שלנו ועם זאת קטן משמעותית מאוטובוס רב מושבים. 
יש יתרונות רבים לנסיעה ברכב כמו מיניבוס, היתרון העיקרי הוא הנוחות ואי הצפיפות דבר המספק אווירה פחות עמוסה ורועשת. המיניבוס מתאים לנסיעה של למעלה משבעה אנשים ועד למספר המושבים המוקצים במיניבוס מדגם מסוים (שזה לרוב לא עולה על 25 איש). במיניבוס שוררת אווירה פחות המונית מאשר באוטובוס ולכן רבים מעדיפים לנסוע ברכב זה. מלבד היתרון הנוחות והרוגע רבים מעדיפים לנסוע במיניבוס משום שזה מתאים למשפחות. נסיעה במיניבוס מאפשרת למשפחות להגיע יחד לטיולים, מקומות מפגש או אף לשדה התעופה. כך תוכלו להסיר מעליכם את האחריות והחשש מפני תקלה לא צפויה ברכב הפרטי, הדאגה היכן להשאיר את הרכב ועוד.
 
אוטובוס קטן וחביב
טיול במיניבוס הוא טיול בתנאים נוחים. אתם יכולים ליהנות מהדרך, מהטבע מהנוף ומכל מה שנשקף מבעד לחלונותיו של המיניבוס. הסעה במיניבוס פוטרת אתכם מהצורך לתכנן את המסלול. הנהג המאומן והמיומן בנהיגה, המכיר את הדרך, יעשה זאת במקומכם ולמענכם. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי תגיעו ליעדכם בשלום ובביטחון. אם במכונית פרטית אתם עלולים לסבול מהעדר מרווח, במיניבוס מתאפשרת ישיבה נוחה ומרווחת.
 
הנוסעים כצוות הווי
נסיעה במיניבוס מקלה על יצירת קשר בין הנוסעים. המקום גדול מספיק על מנת לאפשר לכל נוסע ישיבה נוחה ואם זאת קטן במידה המאפשרת שיחה שקטה וגיבוש הווי בין הנוסעים. חברות הסעה רבות מציעות לקבוצה קטנה של נוסעים נסיעה במיניבוס בין אם לטיול מאורגן, מסיבה, יום גיבוש ועוד. העלות זולה יותר, האפקטיביות והנוחות רבות יותר, וכך ניתן למצות את היתרונות המרביים הגלומים בכלי תחבורה זה. מיניבוס מאפשר היווצרות אווירה שקטה ואף אינטימית במידה הרצויה.
 
כמו אוטובוס ואף יותר
נסיעה במיניבוס מאפשרת ליהנות מכל היתרונות של אוטובוס משוכלל מבלי החסרונות שלו. יש כיום מיניבוסים מאובזרים עם מערכת שמע ומכשיר – DVDהמאפשר צפייה בסרטים והעברת הזמן בנעימים. מיניבוסים מהווים פתרון מצוין לחברות הדואגות להסעות לעובדיהן כמו גם למספר מצומצם של תלמידים היכולים להגיע לחוגים באמצעות ההסעה המאורגנת. הגודל לא תמיד קובע ולפעמים דווקא כלי רכב קטן יותר אבל לא קטן מדי הוא החלופה הטובה והמועדפת להסעה. חברות הסעות ישמחו לספק לכם מיניבוסים לנסיעה לכל מקום ובכל זמן. בחישוב  עלות- תועלת הם עשויים להתברר ככלי התחבורה האפקטיבי והנוח ביותר.

חברת כנפי יונה מספקת שירותי הסעות עובדים בירושלים ולכל חלקי הארץ וכן הסעות לטיולים
 
מי שקרא את המאמר התעניין גם בנושא בטיחות 

053-941-9173