איך להפוך את הנסיעה באוטובוס לנעימה יותר

 

האם אתם נוסעים באוטובוס? או הולכים להשתמש בשירות של האוטובוס בקרוב? 

לנסוע באוטובוס זה לא דבר כזה נורא, אבל יש כמה דברים שכדאי שתדעו לפני הנסיעה, זה יעזור לכם להפוך את הנסיעה ליותר נעימה.

 

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא המסלולים של האוטובוסים באיזור שלכם ואת העלויות. תורידו מהאינטרנט כמה שיותר מידע או אפליקציה לטלפון, או אפילו תרימו טלפון למודיעין של חברת האוטובוסים.

 

אל תגיעו לנהג בלי הסכום המדויק על הנסיעה, נהגי אוטובוס משתדלים לא להסתובב עם הרבה כסף מחשש לגנבות.

 

תגיעו לתחנת האוטובוס שש דקות לפני הזמן שהאוטובוס צריך להגיע או לצאת, אם תפעלו כך לא תפספסו את האוטובוס אם הוא מגיע חמש דקות קודם כפי שזה קורה לעיתים.

 

אם אתם הולכים לתחנה ואתם רואים את האוטובוס מאחוריכם, רוצו לתחנה, אל תנפנפו לנהג כי לפי החוק אסור לנהג לעצור במקום שאינו התחנה שלו ולאסוף נוסעים.

 

אם אתה יושב בתחנה וממתין לאוטובוס, עדיף שתעמוד, ככה תהיה בתצפית מתי האוטובוס מגיע, כי אם תמשיך לשבת הנהג יחשוב שאתה לא מתכוון לעלות וימשיך לנסוע.

 

מה אתה עושה שתראה את האוטובוס אוסף מישהו כמה מטרים מהתחנה? כדאי שתזוז לכיוון האוטובוס, יש סיכויג דול שתישאר שם.

 

מה אתה עושה אם שני אוטובוסים מגיעים יחד לתחנה והקו שאתה צריך עומד שני? תתקדם לכיוון האוטובוס שלך, אם לא תעשה את זה, רוב הסיכויים שהנהג יחליף נתיב ויעקוף את האוטובוס הראשון ותישאר שם.

 

יכול להיות מצב שתגיע למקום שיש תחנות רבות, רצוי לדבוק באיזה תחנה הקו שלך עוצר ולחכות שם.

עליתם לאוטובוס ושילמתם, תתקדמו לתוך האוטובוס לפנות מקום ותמצאו מקום ישיבה. אם אתם רוצים לשמוע מוסיקה תביאו אוזניות, לא כולם צריכים לשמוע ועדיף לא להפריע לאחרים.

 

אפשרות אחרת להעביר את הזמן יכולה להיות ספר או תשבץ. אם אתם מוכרחים לעמוד תאחזו בעמודים או ברצועות המיועדות לכך, תעקבו אחרי המפה באוטובוס לדעת איפה אתם צריכים לרדת, במידה ואתם עדיין לא יודעים תשאלו את הנהג, הוא יעזור לכם למרות שזה לא תפקיד שלו.

 

נסיעה נעימה

 

מי שקרא את המאמר גם התעניין במה צריך לדעת לפני שמזמינים שירות אוטובוסים

תקראו גם על בטיחות מעל הכל בבחירת חברת הסעות

 

053-941-9173