בטיחות מעל הכל 

 

כשנוסעים בכביש בינעירוני הבטיחות צריכה להיות מקום ראשון, העניין לא פוחת כאשר אנחנו בוחרים חברת הסעות לטיול מאורגן. יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון והם: מצב האוטובוס, הנהג, הזמן שהחברה קיימת, חוקים ונהלים שיש לחברה בנושא בטיחות.

 

האוטובוס

הנושא הראשון הוא לראות את האוטובוס, הגיל של צי האוטובוסים של החברה צריך לקחת בחשבון, זה צריך להיות ברור שהחדשים יותר צריך להיות הכי טובים, הרבה חברות, בניהם כנפי יונה, מצהירות שהם מחליפים את האוטובוסים כל 10 שנים של שירות, יש חברות שמחזיקות אוטובוסים בני יותר מ-25 שנה, בקיצור, אתם לא רוצים להשתמש בתחבורה שהיא ישנה מדי.

 

הנהג

העובד הכי חשוב של החברה הוא לא המנכ"ל אלא הנהג של האוטובוס של הטיול המאורגן, כשיש בעיה במהלך הנסיעה, הכישורים שלו יגרמו לזה שתגיעו ליעד שלכם בזמן ובשלום. כמובן, אתם מצפים שלנהג יש ניסיון, תעשייה מחייבת את הנהג לשלוש שנות ניסיון, יש חברות שמקפידות על זה ואפילו יותר, כמובן שככל שיש להם יותר ניסיון הם יהיו יותר מנוסים בנהיגה באוטובוס, בדרכים, במידה וצריך להשתמש בדרכים חילופיות ועוד בעיות בדרך, הנקודה החשובה היא שתגיעו בזמן ליעד שלכם!

 

אתם תשאפו לנהג יציב רגשית, אומרים שיש שלושה סוגים של נהגים (לאו דווקא נהגי אוטובוס) הפסיבי, האגרסיבי והעוין.

 

כמובן שתרצו את הפסיבי, אתם תצפו ממנו לשמור מרחק מהרכב לפניו, לשמור על המהירות לפי החוק, להאט שיורד גשם, להיזהר בנסיעה בלילה ועוד. לוח הזמנים של הנהג צריך להיות הגיוני, נהגים מצופים לנהוג עשר שעות, נהג שכתוב לו הלו"ז שינה צריך לדבוק בזה, הוא לא צריך לנהוג כל הלילה או לאפשר לו לישון לפני שממשיכים את הנסיעה ביום הבא.

 

בדיקה של הנוסעים נמצאים לפני הנסיעה, זה תפקיד של המארגנים, שהנוסעים יישארו רגועים, לא יתפרעו ולא יסתבבו בזמן הנסיעה, איך שתתנהגו באוטובוס זה עניין בטיחותי.

 

ניסיון החברה

ככל שהחברה יותר ותיקה יותר טוב, זה אומר שהסיכוי גדול יותר שיש להם נהלי עבודה וחוקים לבטיחות, חברה שאין לה נהלים ברורים לא תוכל להחזיק מעמד הרבה זמן.

 

לסיכום, שום דבר לא מושלם, דברים קורים, החברות הטובות, לעומת זאת, יוצרות שיטה איך להפוך את הרע לטוב, רצוי לקחת טלפון של מישהו בחברה לדבר איתו כשמשהו לא טוב קורה והנהג לא יכול לפתור. 

 

המשימה הראשית של חברת הסעות היא לספק שירות לטיול שלכם שיהיה נינוח כמה שאפשר. 

 

מי שקרא את המאמר גם התעניין במה צריך לדעת לפני שמזמינים שירות אוטובוסים

 

תקראו גם על 7 שלבים פשוטים להשקעה בנדל"ן

053-941-9173