שבעה שלבים פשוטים להשקעה בנדל"ן

 

גם אם אתם חדשים בתחום או עם ניסיון במשחק, זה חשוב שתבינו את שבעת השלבים להשקעה בנדל"ן

 

חשוב לדעת קודם:

נדל"ן זה לא דרך להתעשר במהירות, אבל, אם אתם לומדים את היסודות ומיישמים אותם, אתם תרוויחו מספיק כסף לספק את כל החלומות והרצונות שלכם.

הבועה של הנדל"ן לא הולכת להתפוצץ!

השוק של הנדל"ן כן, אבל, יש שינויים בשוק כמו שתמיד היה, מה ש"חם" היום יכול להיות קר כקרח בעוד שלוש שנים (או אפילו 3 חודשים).

 

האם ידעתם שמחירי הדירות בארץ קפצו משמעותית משנות ה-80 ועד היום, אם יכולת לקנות בעבר דירה בחצי מיליון היום הדירה תעלה לכם פי ארבע.

אחרי שאמרנו את זה, שוק הנדל"ן ישתנה ומה שהולך היום ישתנה בעתיד, שוק רכישות הדירות היה חזק בעבר, היה חלש בהווה ובעתיד הצפי שיעשה שוב.

 

נדל"ן הוא מעגל, ומעגלים ניתנים לצפייה. אתם יכולים להגדיל את עסק הנדל"ני שלכם למכונת כסף. אבל, אתם חייבים לעשות השקעה נבונה, כמובן שאתם יכולים לעשות עסקאות טובות בפרויקטים שהם בטרם בנייה, אבל מה קורה אם יש שינוי בשוק ובאותו בניין יש 35 דירות למכירה/השכרה, כמה זמן אתם יכולים להחזיק עם תזרים שלילי?

 

לפעמים אין הרבה ברירה ואתם צריכים לקחת משכנתא, אחת המסלולים היא ריבית משתנה והריבית כרגע נמוכה, אבל מה יקרה אם היא תקפוץ בעוד כמה שנים, אתם קצת מאבדים את הרווח מההשקעה, מחזור גם לוקח זמן. אלה דברים שצריך לקחת בחשבון.

 

מה שזה אומר שאתם צריכים להיות מנוסים ביסודות, היסודות מהשטח והטכניקות, אסטרטגיות ושיטות שעבדו בעבר, עובדים ויעבדו גם בעתיד, אתם צריכים שיהיה לכם את כל הכלים כדי שתוכלו לזרום עם השינויים הקורים בענף.

 

שלב 1 – תקבעו את התוכנית: תחשבו מה התקופה שאתם רוצים להחזיק את הנכס ומה התקופה הקצרה שאתם לא תפסידו ממנה.

 

שלב 2 – מה המטרה: אתם לא יכולים להיות בכל העסקאות, אם כונס זה הכיוון שלך תתחיל לרחרח במודעות האלה, אם אתה רוצה להיות בעל דירה, תחפש מציאות באזור שמעניין אותך.

 

שלב 3 – תהיה עקבי ומתמשך: עסקת נדל"ן היא לא עסקת כסף מהיר, זה להיות עשיר עם הזמן ולשים קצת כסף בכיס היום, אתה חייב לעקוב אחרי התוכנית שלך ולדבוק בה כדי לראות תוצאות אמיתיות, כמובן שתהיו חייבים להגדיל את הלימוד והניסיון בתחום.

 

שלב 4 – אל תפלו לדוחות לא עניינים: תלמדו לנתח את המצב במהירות, אל תתפסו חושבים יותר מדי, זה די פשוט בעצם: כמה שווה נכס? איזה תיקונים צריך לעשות? ובכמה תוכל לקבל את הנכס? זה מסתכם במספרים!

 

שלב 5 – תהיה מומחה במימון: נדל"ן זה עסק לשיווק ומימון, אתה צריך ללמוד על משכנתא, ריביות ותוכנית הלוואה שיש בשוק, אתה צריך לדעת מימון בשביל משא ומתן להלוואה ולמכור את הנכסים שלך.

 

שלב 6 – תהיה פותר בעיות: זה הסיבה שאתה תקבל עסקאות שאחרים לא, זה בגלל שאתה יכול לפתור לאנשים את הבעיות, הכול הולך בשוק הנדל"ן, אתה חייב להיות מוכן!

 

שלב 7 – חייב להמשיך ללמוד: זה חשוב שאתה תמשיך להשקיע בלימודים וללמוד טקטיקות חדשות, אסטרטגיות וטיפים שיעזרולך לקבל יותר בנדל"ן. 

 

 

כנפי יונה נותנת שירותי הסעות בירושלים, הסעות מירושלים למרכז, לים המלח, לצפון ולאילת, כמו כן שירותי נדל"ן ותיירות פנים. 

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם באיך תהפוך את הנסיעה באוטובוס ליותר נעימה

תקראו גם על שירותי הסעות בארץ עבור קהל מטיילים

053-941-9173