סיורים בבירה - יוצאים לסיור

 

כאשר מדובר על סיורים מודרכים בירושלים – מדובר על סיורים שאף פעם לא משעמם למשתתפים בו. גם מי שסיירו בעיר פעמים רבות, יכולים לגלות פיסת מידע חדשה על האנשים ועל המקום, עם כל סיור נוסף. סיורי שבת, סיורי חגים, סיורים קולינריים, סיורים ליליים, סיורים ללא תשלום, סיורי נופים, סיורים היסטוריים ועוד.

 

רוב הסיורים בעיר מתחילים בנקודת מפגש הממוקמת בסמוך למסלול הסיור. המדריך או המדריכה ימתינו למשתתפים ועם הגעתם יפתחו בהדרכה שתימשך לאורך כל הדרך. ישנם סיורים שכוללים נסיעה, ויציעו לאסוף את המשתתפים ממספר נקודות איסוף. 

 

בין האתרים המומלצים לסיור ראשון בעיר ניתן למנות גם את הר ציון, שמציע נוף פנורמי של כל העיר, החדשה והעתיקה. זוהי נקודת התחלה מצוינת, שמספקת הזדמנות להכיר את העיר מלמעלה ולהבחין באזורים השונים שבה. המדריך מלווה את המשתתפים עם הסברים על ההיסטוריה ויסב את תשומת הלב לפרטים מעניינים שמסביב.

 

בעיר העתיקה מתקיימים סיורים רבים במשך כל ימות השנה. על פני שטח מצומצם יחסית אפשר למצוא מגוון מפתיע של אתרים היסטוריים ומקומות קדושים לשלוש הדתות המונותאיסטיות: הוויה דולורוזה בה צעד ישו אל עבר מקום צליבתו וכנסיית הקבר המרשימה; הכותל המערבי והמנהרות, רחוב הקארדו והרובע היהודי; הסמטאות הצבעוניות של הרובע המוסלמי ושעריה העתיקים של העיר.

 

אם בוחרים להשתתף בסיור שנמשך יום שלם, אפשר לחוות ממד נוסף של העיר, במסגרת הפסקה לארוחת צהריים באחת המסעדות האותנטיות של העיר.  

 

כנפי יונה מציעים לכם, מלבד שירותי הסעות בירושלים , גם טיולים מאורגנים לקבוצות הכוללים סיורים מרתקים. 

סיורים מודרכים בירושלים

לפרטים על סיורים בירושלים 

חייגו:  053-941-9173

053-941-9173