שבת חתן בירושלים

 

חתונה זה טקס נהדר ונפלא בו שניים מתאחדים למשפחה. יש הרבה דרכים לחגוג מחינה עד לאולם האירועים, אבל יש אירוע יהודי אחד שמסכם את הכל, שבת חתן.
למרות שיש הרבה שכבר לא חוגגים שבת חתן, המנהג הוא לקרוא לחתן בשבת אחרי החתונה במקרה של ספרדים או לפני החתונה כפי מנהג האשכנזים, לעלות לתורה. יש כאלה שעושים מזה אירוע שלם עם חופשה במלון וחוגגים שבת חתן בירושלים.
 
שלמה המלך שאהב את הזולת, כאשר הוא בנה את בית המקדש הוא בנה שני שערים, אחד לחתנים ואחד לאבלים, בני ישראל היו יושבים בניהם ואם מישהו היה עובר בשער החתנים היו מברכים אותו בבנים ובנות, כאשר בית המקדש נהרס, המסורת עברה לבית הכנסת וכך שיש חתן, הוא נקרא לעלות לתורה ולאחר קריאת הפרשה הוא מקבל ברכות על ידי כל הקהל וכל זה שכל ישראל יעשו את המחויבות של אהבה לזולת.
המנהג של לקרוא לחתן לעלות לתורה שולח הרבה מסרים לקהל, דבר ראשון, החיבור של כולם ליהדות, בית הכנסת זה מקום של התכנסות לכל הקהילה ומזכיר לנו את הקיום של בית המקדש, אחרי שהמשפחה והחברים הקרובים לחתן ולכלה לקחו חלק בשבע ברכות בחופה עכשיו אנשים אחרים מהקהילה עושים את זה ושותפים בשבע ברכות, במיוחד אם אתם חוגגים שבת חתן במלון בירושלים עם אנשים שאתם לא מכירים.
 
מלון לשבת חתן בירושלים ערוך לקבל את כל המשפחה לסוף שבוע של חופשה, בכל זאת עברתם תקופה לא קלה של חודשים של תכנון האירוע הגדול שכל המשפחה חיכתה הרבה זמן, תכנונים ומחשבות איך לעשות את האירוע הכי טוב שעוד לא ראו עד היום ברמה הכי מקורית שיש. לכן חופשה זה מה שאתם צריכים עכשיו!
ארוחות טובות, בריכה, כל המשפחה, נוף ומזג אוויר מצוין של ירושלים וכמובן בית כנסת שיברך אתם לחיים זוגיים מוצלחים.


שבתות חתן בירושלים זה משהו שאתם צריכים לשקול בחיוב, זה רק יעשה לכם טוב ואולי אפילו לתת למישהו אחר לתכנן, אולי להורים, כי יש לכם הרבה על הראש.
 
מי שקרא את המאמר התעניין גם בהסעות בירושלים

תקראו גם על חברת הסעות בארץ

 

053-941-9173